Dzień 5

Nasz ostatni dzień IV turnusu półkolonii językowych zaczął się od sprawdzenia czy nasz eksperyment bouncy eggs się powiódł. Udało się! Yay :)! Z jajek zniknęła skorupka, zabarwiły się i (co najważniejsze) stały się really bouncy ;).

Potem zrobiłyśmy razem homemade lollipops from fruity candies :O! So sweet :D!

Później wykonałyśmy wspólnie bath salts z sody, aromatu o nazwie Mily Way oraz oleju :). Poczułyśmy się jak w prawdziwej mydlarni ;).

Następnie zajęłyśmy się zaskakującą aktywnością plastyczną jaką jest milk painting :o! Rezultat był okazał się bardzo ciekawy :).

Kolejne zajęcia upłynęły nam na robieniu własnych fluffy slimes, do zrobienia których użyłyśmy: shaving foam, washing liquid, PVA glue :).

Na koniec pojechaliśmy tramwajem spod Wysokiej Bramy do Warmiolandii, gdzie mogliśmy m.in. budować z Mądrych Klocków, szaleć w „kulkach”czy skakać na trampolinie :).

Trochę nam przykro, że to już koniec naszej wspólnej przygody, będziemy tęsknić :(. Zakończyliśmy dzisiaj nasze wakacyjne półkolonie językowe 2018. Mamy jednak nadzieję, że niedługo znów się spotkamy. Pozdrawiamy – Leader School Olsztyn <3.