Dzień 2

Dzisiejszy dzień zaczęliśmy od smażenia pysznych naleśników z Panią Natalią. Wszyscy czynnie braliśmy udział w robieniu ciasta – każdy z nas dodawał składniki, mieszał i pilnował tego, by konsystencja była odpowiednia. Po zjedzeniu pysznego drugiego śniadania pograliśmy w gry planszowe. Poznaliśmy takie słowa, jak flour, stir, pour, milk, pancakes, pan.

Kolejnym zadaniem dzisiejszego dnia było zrobienie naszych własnych fidget spinnerów z Panią Dominiką. Było to bardzo ciekawe zajęcie dla każdego z nas i włożyliśmy w nie mnóstwo wysiłku – każdy chciał mieć idealnego spinnera ;). Kiedy okazało się, że kręcą się tak, jak trzeba, nasza radość była nie do opisania. Wspólnie powtarzaliśmy takie słowa, jak glue, to cut out, template, paper, a coin, to spin, attach. Następnie udaliśmy się na plac zabaw.

Na koniec dnia wybraliśmy się na plaże. Pod czujnym okiem naszych opiekunów oraz ratowników bawiliśmy się w wodzie, budowaliśmy zamki z piasku, a na koniec poszliśmy na lody.  Ostatnią atrakcją dnia była przejażdżka Warmiabusem, po której wszyscy w doskonałych humorach wrócili do szkoły. W trakcie wycieczki  nauczyliśmy się takich słów, jak swim, water, to build, a sandcastle, a shovel, a bucket.