Dzień 5

Na rozpoczęcie ostatniego dnia I turnusu naszych półkolonii przez chwilę mogliśmy poczuć się jak cukiernicy, ponieważ upiekliśmy delicious cupcakes, które przyozdobiliśmy serkiem waniliowym i kolorowymi, cukrowymi posypkami. Yummy :)!

Potem przeszliśmy do zajęć muzycznych, podczas których nauczyliśmy się grania na niecodziennych instrumentach: szklankach z wodą, garnkach oraz miskach. Oprócz tego, własnoręcznie skonstruowaliśmy grzechotki (shakers) z puszek, taśmy, ryżu i grochu. Lekcja zakończyła się krótkim koncertem, z którego nagranie będziecie mogli znaleźć na stronie Leader School Olsztyn na Facebooku: https://web.facebook.com/LeaderSchoolOlsztyn/.

Naszą pożegnalną niespodzianką było wspólne wyjście na Plażę Miejską, gdzie podzieliliśmy się na drużyny i wzięliśmy udział w scavenger hunt, czyli poszukiwaniu różnych skarbów przyrody: leaves, stones, flowers, etc. Poza tym, popluskaliśmy się w wodzie, powygrzewaliśmy się na słońcu, pograliśmy w piłkę i… po prostu świetnie się razem bawiliśmy :).

Szkoda, że to już koniec naszej wspólnej przygody, będziemy tęsknić :(, ale  mamy nadzieję, że niedługo znów się spotkamy. Pozdrawiamy – Leader School Olsztyn <3.