Dzień 4

Podczas pierwszych zajęć poznaliśmy Pana Josha – native speakera z Ameryki 😮 :)! Na rozgrzewkę zagraliśmy w grę, która miała na celu zarówno zbliżyć nas do siebie poprzez powiedzenie wszystkim paru zdań o sobie, jak i sprawdzić naszą pamięć – mieliśmy zapamiętać informacje podane przez drugą osobę i powtórzyć je pozostałym ;). Przypomnieliśmy sobie także pokrótce słownictwo, którego nauczyliśmy się podczas naszych półkolonii. Później, przeszliśmy do zajęć plastycznych, podczas których zajęliśmy się foam painting, do którego użyliśmy: pianki do golenia, specjalnego kleju, barwników spożywczych oraz kartek papieru.

Po drugim śniadaniu, podzieliliśmy się na grupy i wykonaliśmy samodzielnie własne foosbal tables :D! Użyliśmy do tego: kartonów, farb, pędzli, kartek papieru, kleju, taśmy klejącej, spinaczy oraz patyków do balonów.

Następnie przeszliśmy do zajęć kulinarnych, na których wyprodukowaliśmy własne słodycze – colourful and fruity lollipops :)! Potrzebowaliśmy do ich zrobienia: landrynek owocowych, drewnianych patyczków, piekarnika i folii aluminiowej.

Ostatnim punktem programu była wycieczka do Leśnego Parku Linowego, gdzie mogliśmy sprawdzić naszą kondycję, ostrożność, zręczność oraz zmysł równowagi :).