Dzień 1

Hi :)! Witajcie na III turnusie półkolonii językowych z Leader School Olsztyn 2018! Tradycyjnie, pierwszy dzień zaczęliśmy od poznania siebie nawzajem i budynku naszej szkoły, a także od dowiedzenia się jakie panują u nas zasady. W celu dobrego zintegrowania się, podzieliliśmy się na grupy i zagraliśmy wszyscy razem w „Zoomy Memo”, a następnie w klasycznego Twistera oraz Finger Twistera, a także w Dobble. Przypomnieliśmy sobie i poznaliśmy angielskie wyrażenia takie jak: „Hello!”, „What’s your name?”, „My name is…”, „I am… years old.”, „I like…”, „I don’t like…”, „We can…”, „We can’t…”, „Can I have…, please?”.

Później robiliśmy niezwykle ciekawe eksperymenty: magnetic slimes oraz exploding boomerangs :o! Użyliśmy do tych doświadczeń: liquid glue, magnetic powder, washing liquid, wooden sticks.

Następnie skorzystaliśmy z ciepłej temperatury oraz słonecznej pogody – poruszaliśmy się nieco na siłowni na placu zabaw nieopodal Leader School :D. We are fit ;)!

Na koniec poszliśmy pieszo do kina Helios na seans filmu animowanego „Iniemamocni 2”, który opowiada o tym jak cała rodzina superbohaterów musi ponownie zjednoczyć siły, aby stawić czoła nowemu wyzwaniu.